VIII Płocka Noc Kabaretowa - Płocka Noc Kabaretowa 2018

  • Tylko na wysokim poziomie!!
  • inteligentego dowcipu!
  • powalający z nóg!
  • spontanicznego śmiechu!
  • Sama w sobie!
  • dobrej zabawy!"
1 2 3 4 5 6
VIII Płocka Noc Kabaretowa odbyła się 1 maja 2014 roku!

To były prawdziwe igrzyska na śmiech i życie. Za sprawą czołowych kabaretów przenieśliśmy się do starożytnego Rzymu, a  płocki amfiteatr zmienił się w imponujące Koloseum.

Zgodnie z zapowiedzią widowisko pełne było przepychu i imponujących strojów, niespotykanej dotąd scenografii, a przede wszystkim zupełnie premierowych skeczy.

Pod czujnym okiem Kryspinusa i Paranienormalnych wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Rak, Formacja Chatelet, Nowaki, K2, Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Kabaret Czesuaf, Weźrzesz, Jacek Ziobro, a także Zespół The Jobbers i Grupa Rekonstrukcyjna XXI Legion.

Płocki amfiteatr wypełnił się po brzegi publicznością, która co roku może być pewna widowiska na najwyższym poziomie. Nie zawiedli również telewidzowie, którzy równie ochoczo jak co roku zasiedli przed telewizorami, aby obejrzeć obie części VIII Płockiej Nocy Kabaretowej. Udało nam się po raz kolejny znaleźć się na szczycie rankingów oglądalności, a przede wszystkim z nową energią rozpocząć sezon plenerowych koncertów.

fot. Rafael DominikPłock od 2007 roku przemienia się na wiosnę w stolicę polskiego kabaretu. Widowisko to każdego roku przyciąga kilkutysięczną publiczność, która bawi się wraz z kabaretami w amfiteatrze, a poprzez transmisję w TVP2 cała Polska ma szansę zobaczyć największe kabaretowe gwiazdy w akcji.

3 maja VII Płocka Noc Kabaretowa przeszła do historii. Widownia wypełniła płocki amfiteatr po brzegi, a oglądalność widowiska w Telewizyjnej Dwójce przekroczyła 26%!

Zapraszamy do galerii zdjęć z VII Płockiej Nocy Kabaretowej.